Ale jaja. Clintonn chce zostać… NIE UWIERZYCIE!!!!

Hillary Clinton rozważa zostanie metodystycznym pastorem lub świeckim kaznodzieję - poinformowal Bill Shilady, pastor i kierownik duchowy Clintonowej.
Według Shilady’ego Clinton zawsze pragnęła być ordynowanym duchownym metodystycznym i głosić kazania. Wspomina o tym także Kenneth Woodward, który już w 1994 miał usłyszeć, że Clinton zawsze miała w sobie takiego pragnienie. Jednak w tamtym czasie Clinton poprosiła Woodwarda, by ten nie pisał o tym, obawiała się bowiem, że jej wizerunek będzie zbyt pobożny.

 

Shilady wydał ostatnio książkę, która jest zbiorem codziennych rozważań biblijnych, które wysyłał on Hillary Clinton podczas kampanii prezydenckiej. Część z nich polityk wykorzystała podczas kampanii prezydenckiej.

 

Zdaniem Shilady’ego Clinton mogłaby być wielkim pastorem, ale… jest mało prawdopodobne, by ukończyła obecnie seminarium i przyjęła ordynację pastorską. Bardziej prawdopodobne jest jego zdaniem, że stanie ona za kazalnicą jako kaznodzieja świecki.

 

Kłopot z tymi deklaracjami Clinton jest tylko taki, że podczas jej kampanii prezydenckiej często znajdowała się ona w konflikcie z wielkimi religiami, a jej osobiste poglądy na temat homoseksualizmu sprzeczne są z nauczaniem Zjednoczonego Kościoła Metodystycznego, którego jest członkiem.Autor: TPT

Źródło: LifeSiteNews.com

20:24 10 sierpnia 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie