CYWILIZACJA POLITYKA

SKANDAL! Pedofilia w LGBT. Szef parady i urzędnik MSZ proponują 14-latkowi…

Dziennikarze śledczy szwedzkiego dziennika “Svenska Dagbladet” założyli fikcyjne konto 14-letniego Davida w celu zbadania skali problemu pedofilii wśród społeczności LGBT. Efekty okazały się szokujące!

Złożono ponad 100 ofert seksualnych chłopcu z fikcyjnego konta, który niedawno odkrył, że jest homoseksualistą. Poprzez forum społeczności LGBT i aplikację Grindr wysyłano mu także zdjęcia organów płciowych. Jak się okazuje pedofilia w LGBT stanowi spory problem.

 

CZYTAJ TAKŻE: (WIDEO) SZOKUJĄCY pościg za 21-latką. Na tylnym siedzeniu wiozła…

 

Jedną z osób składających propozycje seksualne 14-latkowi był m.in. szef fundacji Stockholm Pride, która jest organizatorem parady równości w Sztokholmie. Mówił o seksie BDSM (sado-maso) z chłopcem i obiecał „nauczyć go wszystkiego”. Zadawał intymne pytania i wyraźnie zaznaczył, że chce poznać chłopca seksualnie. Prosił go przesłanie nagich zdjęć i filmów.

 

„Svenska Dagbladet” zidentyfikowała także innego mężczyznę, który próbował spotkać się z 14-letnim chłopcem jako wysokiego urzędnika w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, które mimo to odmówiło skomentowania tych informacji.

 

Źródło: dorzeczy.pl

Komentarze

Zobacz także

Wygrana Trumpa to dowód, że amerykański sen jest możliwy

Redakcja malydziennik

Armagedon! Czy to koniec świata jaki znamy? Nadciąga …! Alarm dla ponad 13 województw!

Charlie nie żyje. Pokój jego duszy!

Ładuję....