CYWILIZACJA

17-letni bandyta rzucił 3-letnie dziecko kamieniem w głowę! Lekarze stwierdzili…

​Policjanci ze Starogardu Gdańskiego aresztowali 17-latka, który w weekend rzucił kamieniem 3-letniego chłopca. Wcześniej nastoletni bandyta sam zgłosił się na policję, jednak przesłuchano go tylko w charakterze świadka.

Sytuacja miała miejsce w niedzielę na jednej z posesji w Starogardzie Gdańskim.

 

Policjanci, wezwani na miejsce zdarzenia, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Mundurowi ustalili, że to mężczyzna z sąsiedniej posesji rzucił kamieniem w kierunku bawiących się dzieci. Śledczy ustalili także jego rysopis oraz personalia.

 

3-latek jeszcze w weekend trafił do szpitala. Z nieoficjalnych informacji wynika, że dziecko ma poważne obrażenia głowy, 3 latek doznał między innymi wieloodłamowego złamania czaszki – informuje dziennikarz RMF FM Kuba Kaługa. 

 

17-latek dowiedział się, że jest poszukiwany przez policję i następnego dnia zgłosił się na komendę. Zarzuty oraz dalsze czynności w tej sprawie będą uzależnione od opinii biegłego lekarza.

Źródło: rmf24.pl

Komentarze

Zobacz także

Narkotyki to codzienność wśród aborcjonistów. Kokainę oferowano niezdecydowanym na aborcję kobietom!

Redakcja malydziennik

Przerażające dane o migrantach w Holandii: to oni są skrajnie podatni na korupcję i przekupstwo. Potwierdza to instytut WODC

Redakcja malydziennik

BRAWO TRUMP! „Prześladowani chrześcijanie będą mieli pierwszeństwo azylu w USA”

Redakcja malydziennik
Ładuję....